Boyut: 1000x60

Film izle | HD film izle | Full film izle | Yerli Film izle | Dizi izle | Full dizi izle | Yerli dizi izle | netflix izle | Çocuk Sinema filmleri izle

Animasyon filmi İzle | Watch Cartoon Movies | Watch Cartoons Online | Watch Netflix | SeeHD | SeeMovies | TV SeriesEn Çok Beğenilen Filmler

2021 filmleri izle
8.1
Türkçe Altyazılı
2022 filmleri izle
5.9
2022 filmleri izle
8.0
2022 filmleri izle
7.8
2021 filmleri izle
6.8
Dublaj & Altyazı
2022 filmleri izle
2022 filmleri izle
6.4
2022 filmleri izle
7.3
2022 filmleri izle
7.1
Dublaj & Altyazı
2022 filmleri izle
Altyazısız
2022 filmleri izle
7.5
Türkçe Altyazılı
2022 filmleri izle
7.5
Dublaj & Altyazı
2021 filmleri izle
7.5
Dublaj & Altyazı
2021 filmleri izle
7.1
2020
5.0
2014
Resmi Aç
2020
8.8
Türkçe Altyazılı
2021 filmleri izle
7.5
2021 filmleri izle
6.8
Türkçe Altyazılı

En Çok Beğenilen Filmler izle

Film izlemeyi hepimiz neredeyse çok severiz. Özellikle unutulmaz filmler olarak nitelendirilen başyapıt filmleri izlemek izleyiciye doyumsuz dakikalar yaşatmaktadırlar. En Çok Beğenilen Filmler genellikle İMDb puanı yüksek olan en iyi sinema filmleri olarak karşımıza çıkmaktadır. IMDb puanı yüksek olan filmler en çok izlenen ve mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Peki, en iyi sinema filmler nedir? Yeni ve eski en çok beğenilen sinema filmleri listesi nedir? İşte en çok beğenilen ve en iyi sinema film önerileri listemiz karşınızda..ı oluşturulmuştur. Sitemizde en çok beğenilen filmlerin listesi inceleyiniz.

Eternals izle

Eternals Avengers: Endgame (2019) filmindeki olayların ardından, öngörülemeyen bir trajedi,Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor. Film; izleyiciden 6.8/10 İMDb puanı almıştır.

Dont Look Up | Yukarı Bakma izle

Dont Look Up | Yukarı Bakma filminin yönetmenliğini Adam McKay yapmıştır. Film’İki astronom, Dünya'yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.Film; izleyiciden 7.2/10 İMDb puanı almıştır.

Kraliyetin Gizli Koruyucuları izle

En Çok beğenilen Filmler listesinde en iyi 3. film olan 2020 yapımı Kraliyetin Gizli Koruyucuları izlenin yönetmenliğini Anna Mastro yapmıştır. Film,Sam, Illyria krallığının tahtından sonra ikinci sırada yer alan genç bir kraliyet asisidir. Kraliyet yaşam tarzına karşı ilgisizliği tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken, insanüstü yetenekleri olduğunu keşfeder ve dünyayı güvende tutmakla görevli, benzer, ikinci dereceden kraliyet ailelerinden oluşan gizli bir topluluğa katılmaya davet edilir. Film; izleyiciden 5.0/10 İMDb puanı almıştır.

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi HD izle

2021 yapımı Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filminin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton yapmıştır. Film, babası tarafından suikastçı olmak üzere yetiştirilen Shang-Chi’nin hikayesini konu ediyor. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir büyücüdür. Babası tarafından suikatçı olmak üzere eğitilen Shang-Chi aynı zamanda simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanacaktır. Babasının düşmanıyla dost olan kahraman, dünyayı gezecek ve birçok süper kahramanla yolları kesişecektir.Film; izleyiciden 8.0/10 İMDb puanı almıştır.

Honey Lemon Soda izle

2021 yapımı Honey Lemon Soda filminin yönetmenliğini Kōji Shintoku yapmıştır. Film, Ishimori Uka, çok utangaç ve arkadaş edinmekte zorlanmaktadır. Ortaokul öğrencisiyken öğrenciler ona "taş" diyerek dalga geçerlerdi. O sıralarda limon rengi saçlı Miura Kai ile tanışır. Onun sayesinde aynı liseye girer. Uka artık utangaçlığını yenmek ve arkadaşlar edinmek istemektedir. Kai okulda popüler bir öğrencidir, ancak fazla konuşmaz veya başkalarıyla ilgilenmemektedir. Nedenini o da bilmez ama zamanla Uka ile ilgilenmeye başlar. Uka, Kai'ye hayrandır ve onun artık ona karşı hisleri vardır. Kai'nin kimsenin bilmediği bir sırrı vardır. Film; izleyiciden 10.0/10 İMDb puanı almıştır.

A Rose and a Tulip izle

İMDb En İyi Filmler listesinde en iyi 6. film olan 2019 yapımı A Rose and a Tulip filminin yönetmenliğini Teruo Noguchi yapmıştır. Film, ünlü bir modern sanatçı olan Nero ve Japonya'da okuyan Koreli bir öğrenci olan Daewon'un etrafında dönüyor. İkisi tamamen birbirine benziyor. Nero, sergisi için Japonya'dayken bir Japon Kaplıcasını ziyaret eder. Oradayken Daewon ile tanışır ve onunla yer değiştirmesini ister. Yer değiştirdikten sonra Nero, Kaplıca sahibinin kızıyla bir ilişki geliştirir ve bu da onun geçmişi hakkında düşünmesini sağlar. Daewon geleceğinin neler getireceğini düşünürken bir yandan da ünlü olmanın getirdiği avantajların tadını çıkarmaktadır.Bu plan, ikisinin gerçekte kim olduklarını keşfetmelerine yardımcı olacak mıdır? 10.0/10 İMDb puanı almıştır.

Ucuz Roman izle

1994 yapımı Ucuz Roman filminin yönetmenliğini Quentin Tarantino yapmıştır. Film, iki hırsız aşık ve iki gangsterin hayatlarının bir yerde birleşmesini konu almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda; John Travolta, Uma Thurman, Samuel L. Jackson, Bruce Willis gibi birçok isim rol almaktadır. Film; izleyiciden 8.9/10 İMDb puanı almıştır.

Barfi! – Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle

2012 yapımı Barfi filminin yönetmenliğini Anurag Basu yapmıştır. Film,Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü bir gençtir.. Shuriti Adında genç Bir kıza aşıktır Fakat Shuritinin ailesi onun normal Bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır… Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni bir hayata başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni bir sevgilisi de olmuştur. Fakat polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti Bütün dengelerini alt üst etmiştir… Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır... Film; izleyiciden 9.5/10 İMDb puanı almıştır. Seehdfilm.com Sitemizde Full HD kalitede MDb En İyi filmleri izleyebilirsiniz.
Günün Filmi
D.P. 1. Sezon İzle
9.1
2021 filmleri izle

Yeni Filmler

Jurassic World: Hâkimiyet izle
5.9 2022 filmleri izle
Dont Look Up izle
7.5 2021 filmleri izle
The Matrix Resurrections 2021 izle
7.1 2021 filmleri izle
Hırsızlar Ordusu izle
7.5 2021 filmleri izle
Dune: Çöl Gezegeni 2021 izle
8.1 2021 filmleri izle
Son Yorumlar
alp, 1 gün önce
son dönmede yapılmış en ıyi filmlerden...
Seehdfilm, 2 gün önce
Hocam Bu şekilde geldi bize çevirisi henüz yok. düşerse hemen eklemeye çalışıcam
Denizci, 4 gün önce
Hocam alt yazılı hiç bir yerde yok neden acaba oyuncularda tanıdık nette düştüğü ilk gün çevrilmesi lazımdı bunun
Seehdfilm, 1 hafta önce
Merhabalar Hocam henüz düşmedi çıkar çıkmaz eklenecektir.