Boyut: 1000x60

Film izle | HD film izle | Full film izle | Yerli Film izle | Dizi izle | Full dizi izle | Yerli dizi izle | netflix izle | Çocuk Sinema filmleri izle

Animasyon filmi İzle | Watch Cartoon Movies | Watch Cartoons Online | Watch Netflix | SeeHD | SeeMovies | TV SeriesEn Çok İzlenen Filmler

2022 filmleri izle
8.0
2022 filmleri izle
5.9
2022 filmleri izle
2021 filmleri izle
8.1
Türkçe Altyazılı
2022 filmleri izle
7.3
2022 filmleri izle
6.4
2021 filmleri izle
6.8
Dublaj & Altyazı
2022 filmleri izle
6.7
2022 filmleri izle
7.8
2022 filmleri izle
8.8
Türkçe Altyazılı
2022 filmleri izle
Altyazısız
2022 filmleri izle
7.5
Dublaj & Altyazı
2021 filmleri izle
8.1
2022 filmleri izle
8.9
2021 filmleri izle
2.2
2021 filmleri izle
7.5
Dublaj & Altyazı
2020
5.0
2021 filmleri izle
7.5
Dublaj & Altyazı
2022 filmleri izle
7.5
Türkçe Altyazılı

En Çok İzlenen Filmler izle

Film izlemeyi hepimiz neredeyse çok severiz. Özellikle unutulmaz filmler olarak nitelendirilen başyapıt filmleri izlemek izleyiciye doyumsuz dakikalar yaşatmaktadırlar. En iyi filmler genellikle İMDb puanı yüksek olan en iyi sinema filmleri olarak karşımıza çıkmaktadır. IMDb puanı yüksek olan filmler en çok izlenen ve mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Peki, en iyi sinema filmler nedir? Yeni ve eski en çok izlenen sinema filmleri listesi nedir? İşte en çok izlenen ve en iyi sinema film önerileri listemiz karşınızda..ı oluşturulmuştur. Sitemizde en çok izlenen filmlerin listesi inceleyiniz.

Eternals izle

Eternals Avengers: Endgame (2019) filmindeki olayların ardından, öngörülemeyen bir trajedi,Binlerce yıla yayılan destansı hikâye, insanlığın en eski düşmanı The Devants'a karşı yeniden bir araya gelmek için gölgelerden çıkarılan bir grup ölümsüz kahramanı konu alıyor. Film; izleyiciden 6.8/10 İMDb puanı almıştır.

Dont Look Up | Yukarı Bakma izle

Dont Look Up | Yukarı Bakma filminin yönetmenliğini Adam McKay yapmıştır. Film’İki astronom, Dünya'yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.Film; izleyiciden 7.2/10 İMDb puanı almıştır.

Ölmek İçin Zaman Yok | No Time to Die izle

En Çok İzlenen Filmler listesinde en iyi 3. film olan 2021 yapımıÖlmek İçin Zaman Yok filminin yönetmenliğini Cary Joji Fukunaga yapmıştır. Film,James Bond aktif hizmetten ayrılmıştır ama yaşadığı huzur kısa ömürlü olacaktır. Çünkü CIA'den eski bir arkadaşı olan Felix Leiter ortaya çıkarak yardım isteyecek ve Bond'u tehlikeli yeni teknolojilerle donanmış gizemli bir kötü adamın izini sürmeye ikna edecektir. Film; izleyiciden 7.5/10 İMDb puanı almıştır.

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi HD izle

2021 yapımı Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filminin yönetmenliğini Destin Daniel Cretton yapmıştır. Film, babası tarafından suikastçı olmak üzere yetiştirilen Shang-Chi’nin hikayesini konu ediyor. Shang-Chi'nin babası ölümsüz bir büyücüdür. Babası tarafından suikatçı olmak üzere eğitilen Shang-Chi aynı zamanda simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrenen Shang-Chi, güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanacaktır. Babasının düşmanıyla dost olan kahraman, dünyayı gezecek ve birçok süper kahramanla yolları kesişecektir.Film; izleyiciden 8.0/10 İMDb puanı almıştır.

Honey Lemon Soda izle

2021 yapımı Honey Lemon Soda filminin yönetmenliğini Kōji Shintoku yapmıştır. Film, Ishimori Uka, çok utangaç ve arkadaş edinmekte zorlanmaktadır. Ortaokul öğrencisiyken öğrenciler ona "taş" diyerek dalga geçerlerdi. O sıralarda limon rengi saçlı Miura Kai ile tanışır. Onun sayesinde aynı liseye girer. Uka artık utangaçlığını yenmek ve arkadaşlar edinmek istemektedir. Kai okulda popüler bir öğrencidir, ancak fazla konuşmaz veya başkalarıyla ilgilenmemektedir. Nedenini o da bilmez ama zamanla Uka ile ilgilenmeye başlar. Uka, Kai'ye hayrandır ve onun artık ona karşı hisleri vardır. Kai'nin kimsenin bilmediği bir sırrı vardır. Film; izleyiciden 10.0/10 İMDb puanı almıştır.

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü izle

İMDb En İyi Filmler listesinde en iyi 6. film olan 2003 yapımı Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filminin yönetmenliğini Peter Jackson yapmıştır. Film, birçok farklı ırkın bir araya gelerek güç yüzüğünü yok etme çabasını konu almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda; Elijah Wood, Viggo Mortensen, Ian McKellen, Orlando Bloom gibi birçok isim rol almaktadır. Film; izleyiciden 8.9/10 İMDb puanı almıştır.

Ucuz Roman izle

1994 yapımı Ucuz Roman filminin yönetmenliğini Quentin Tarantino yapmıştır. Film, iki hırsız aşık ve iki gangsterin hayatlarının bir yerde birleşmesini konu almıştır. Filmin oyuncu kadrosunda; John Travolta, Uma Thurman, Samuel L. Jackson, Bruce Willis gibi birçok isim rol almaktadır. Film; izleyiciden 8.9/10 İMDb puanı almıştır.

Barfi! – Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur izle

2012 yapımı Barfi filminin yönetmenliğini Anurag Basu yapmıştır. Film,Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü bir gençtir.. Shuriti Adında genç Bir kıza aşıktır Fakat Shuritinin ailesi onun normal Bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır… Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni bir hayata başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni bir sevgilisi de olmuştur. Fakat polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti Bütün dengelerini alt üst etmiştir… Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır... Film; izleyiciden 9.5/10 İMDb puanı almıştır. Seehdfilm.com Sitemizde Full HD kalitede MDb En İyi filmleri izleyebilirsiniz.
Günün Filmi
D.P. 1. Sezon İzle
9.1
2021 filmleri izle

Yeni Filmler

Jurassic World: Hâkimiyet izle
5.9 2022 filmleri izle
Dont Look Up izle
7.5 2021 filmleri izle
The Matrix Resurrections 2021 izle
7.1 2021 filmleri izle
Hırsızlar Ordusu izle
7.5 2021 filmleri izle
Dune: Çöl Gezegeni 2021 izle
8.1 2021 filmleri izle
Son Yorumlar
alp, 1 gün önce
son dönmede yapılmış en ıyi filmlerden...
Seehdfilm, 2 gün önce
Hocam Bu şekilde geldi bize çevirisi henüz yok. düşerse hemen eklemeye çalışıcam
Denizci, 4 gün önce
Hocam alt yazılı hiç bir yerde yok neden acaba oyuncularda tanıdık nette düştüğü ilk gün çevrilmesi lazımdı bunun
Seehdfilm, 1 hafta önce
Merhabalar Hocam henüz düşmedi çıkar çıkmaz eklenecektir.