Boyut: 1000x60

Film izle | HD film izle | Full film izle | Yerli Film izle | Dizi izle | Full dizi izle | Yerli dizi izle | netflix izle | Çocuk Sinema filmleri izle

Animasyon filmi İzle | Watch Cartoon Movies | Watch Cartoons Online | Watch Netflix | SeeHD | SeeMovies | TV Series | 2022 film izleSon Çıkan 2022 Yerli Film izlemek | Full HD kalite de Türkçe Dublaj Film İzlemek| Ve En Yeni Sinema filmlerini Türkçe Altyazılı Film izleme seçenekleri ile izleyebilirsiniz.
2014
6.6
Yerli Film
2021 filmleri izle
6.9
2019
6.7
2020
2.2
2022 filmleri izle
7.2
Yerli Film
2010
6.4
2021 filmleri izle
6.0
Yerli Film
2021 filmleri izle
4.2
2021 filmleri izle
7.5
2020
7.5
2020
5
2005
7.4
2021 filmleri izle
7.1
2021 filmleri izle
5.8
2022 filmleri izle
6.7
2019
4.0
1999
7.0
2019
4.5
2016
5.5
2018
6.4
Yerli Film
2022 filmleri izle
6.2
2019
7.9
2022 filmleri izle
6.1
2017
5.9
Yerli Film
2022 filmleri izle
6.1
2021 filmleri izle
2.4
2022 filmleri izle
5.6
2005
7.3
2013
6.5
2020
3.9
2022 filmleri izle
2015
6.2
2021 filmleri izle
6.0
2021 filmleri izle
6.8

Yerli Filmler izle

Film izlemek, en çok sevilen aktiviteler arasında yer almaktadır. Ancak iyi bir film kültürünün oluşması ve kaliteli yapımlar izlemekse amaç, o zaman film seçimi daha büyük önem taşımaktadır. Bu seçimleri yaparken de birçok kriter söz konusudur. Filmdeki oyuncular, yönetmen, konu, yapım yılı gibi pek çok unsura göre değerlendirme yapılırken ülkesi de önem taşımaktadır. Bu filmin içeriğini ve konu olan meselelerin ele alınış biçimini de etkileyen bir unsur olduğu için izleyiciyi etkileme oranı da buna bağlı olabilir. Kültürüne, diline, yaşam tarzına daha aşina olduğumuz yerli filmler bu yüzden kimi insanlar için öncelikli tercih sebebi olabilmektedir. Bu durum özellikle komedi filmlerinde karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman tabu olan konular mizah unsuru olarak ele alınırken başka bir ülke vatandaşı yabancı olduğu bu kültürün mizahıyla eğlenemeyebilir hatta tam tersi bir tepki dahi oluşturabilir. Güldüğümüz, ağladığımız konuların ortak olduğu yerli filmler bu yüzden daha etkileyici ve bize daha yakın gelebilir. Bu zamana kadar yapılan IMDb puanına göre sıralanan en iyi yerli filmlerin derlendiği bir liste hazırlanmıştır. Bu listede yerli filmin IMDb puanları, konuları, kadrolarına dair birçok bilgi bulabilirsiniz.

En İyi Yerli Filmler

Hababam Sınıfı (1974) izle

Bir seri olan bu film Rıfat Ilgaz’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Ertem Eğilmez oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Münir Özkul, Tarık Akan, Adile Naşit, Kemal Sunal, Ayşen Gruda, Şener Şen, Halit Akçatepe ve Akil Öztuna gibi iddialı isimler bulunmaktadır. Film müzikleri ise Melih Kibar’a aittir. Güçlü kadrosu ile film 9,3 IMDb puanı almayı başarmıştır. Hababam Sınıfı derslere girmeyip okuldan kaçarak maçlara giden, sınavlarda kopya çeken, hocalarla eğlenen, haylazlıklarının bazen ciddi boyutlara ulaştığı zeki ve eğlenceli bir dolu öğrencinin olduğu yaramaz bir sınıftır. Liseye yeni gelen müdür yardımcısı Mahmut Hoca ise bu sınıfı disiplin altına almak için farklı birçok yöntem dener. Bu süreçte kimi zaman mizahı bol anlar yaşarken kimi zaman da ruhunuza dokunan anlar yaşamanız çok olası.

Selvi Boylum Al Yazmalım (1977) izle

Cengiz Aytmatov’un ‘Kırmızı Eşarp’ isimli romanından uyarlanan bu filmin yönetmeni Atıf Yılmaz’dır. Usta oyuncu kadrosu bulunan bu filmde Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin, Hülya Tuğlu, Elif İnci, Cengiz Sezici, İhsan Yüce, Nurhan Nur yer almaktadır. Hala birçok sanatçı tarafından yeniden yorumlanan filmden repliklerin de olduğu film müziği ise Cahit Berkay’a aittir. Yakışıklı ve genç bir kamyon şoförü olan İlyas, iş sebebiyle bir gün İstanbul’dan Asya’nın yaşadığı köye gelir. Çok güzel ve genç bir kadın olan Asya’ya aşık olur ve evlenirler. Samet adında bir çocukları olur. İlyas, işi sebebiyle sık sık yollardadır. Hikayeleri büyük aşkla başlasa da zaman zaman problemli iletişimleri, kıskançlıklar, alkol, aldatma gibi sorunlarla zedelenmiştir. Bunun üzerine bir gün İlyas dönmez ve Asya günlerce onu bekler ancak gelen giden yoktur. Bu sırada Cemşit adında bir adamla tanışır. Oldukça iyi niyetli olan Cemşit onları koruyup kollar. Samet babası olarak artık Cemşit’i tanıyordur. Asya da artık yeni hayatına devam ederken bir gün İlyas çıkagelir. İlyas’ın ihanetinin üzerine bundan sonrası için bir seçim yapmak zorunda olan Asya’nın hikayesi anlatılır. İzleyenleri büyüleyen bu filmin IMDb puanı ise 8,6’dır. Oyuncu kadrosunun uyumu, oldukça başarılı performansları filmi etkileyici kılan en büyük özelliklerdendir. Film, izleyicileri sevgiye dair birçok sorgulamaya sürüklerken kendi hayatınıza ve ilişkilerinize dair çokça benzer nokta da bulabilirsiniz. Sevginin ne olduğu, neleri tolere edebileceğine dair Asya’nın yaşadığı sorgulamalar sırasında oyunculukları sayesinde izleyici hem hikayenin içine dahil olabiliyor hem de kendi hayatına dair derin değerlendirmelerde bulunabiliyor.

Gülen Gözler (1977) izle

Usta yönetmen Ertem Eğilmez’in yönettiği filmde Itır Esen, Şener Şen, Müjde Ar, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Halit Akçatepe, Ahmet Arıman ve Ahmet Sezerel çok başarılı oyunculuk performanslarıyla yer alıyorlar. Yaşar Usta ve Nezaket Hanım erkek çocuğu isteseler de 4 kız çocukları olmuştur. İsmet, Fikret, Hikmet ve Nedret artık genç kız olmuş ve evlilik hayali kurmaktadırlar. Yaşar Usta ise geçim derdi sebebiyle eş adaylarına duygusal bakmak yerine geliri iyi kişiler bulma niyetindedir. İsmet ve Nedret, babalarını ikna etmek için erkek arkadaşlarını zengin diye tanıtırlar ancak durum öyle değildir. Nezaket Hanım ise yalnızca kızlarının evlendiklerini görmek ister. Maddi durumları da pek iyi olmadığı için yaşadıkları evi ipotekler ve düğün masrafını bu şekilde karşılamak ister. Genç kızların ilişkileri olmaktadır ancak ailenin maddi durumu çok iç açıcı olmadığı için yeni iş arayışındadırlar. Sabun üretim işine giren aile bir umutla başlar ancak burada da istedikleri sonuca ulaşamazlar. Yaşam mücadelesine rağmen birlikte hayata sıkı sıkıya tutunan bu ailenin hikayesini ekrana yansıtan filmin IMDb puanı ise 8,5’tir.  

7. Koğuştaki Mucize izle

1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim komutanının kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo idam cezasına çarptırılır. Herkes adalet peşindeyken Memo ve kızı Ova'nın tek isteği birbirlerine kavuşmaktır. Adaletin gerçekleşmesi için ise bir mucize gerekmektedir.  

Eşkıya izle

35 yıl sonra hapisten çıkan eşkıya Baran sevgilisini bulmak ve intikam almaç için İstanbula gelir.

Babam ve Oğlum izle

Babam ve Oğlum 1980 darbesinde annesini kaybeden küçük Deniz(babası o dönemde bir çok erkek çocuğa verilen ismi koymuş)yedi yıl sonra hiç görmediği dedesinin Ege’deki çiftliğine doğru bir yolculuğa çıkar. Deniz’in dedesini hiç görmemesinin nedeni dedesiyle babasının yıllardır küs oluşudur. Hüseyin Efendi (Çetin Tekindor)okumaya diye gönderdiği oğlunun politik olaylara karıştığını öğrenince onu evlatlıktan silmiştir çünkü.Sadık’ın her şeye rağmen baba evine geri dönüşünün nedeni Deniz’den ayrılmak zorunda oluşudur; küçük oğlunu babasına emanet edecektir. Kelimenin tam anlamıyla Deniz bu çiftlikte hafif tatlı kaçık bir ailenin ortasında bulur kendini.

Susuz Yaz izle

Necati Cumalı'nın aynı adlı eserinden uyarlandı. Anadolu'da suyun ve kadının önemi çok büyüktür. Film suya ve kadına sahip olmak için çalışan tütün işçilerinin zorlu çalışmasını perdeye taşıyor. Filmde Osman'ın hapse giren kardeşinin karısına sahip olma isteğini izliyoruz. Türk sinemasının ilk uluslararası ödülüne Susuz Yaz sahip oldu ve sinemamızın dünyada tanınmasında epey etkili oldu. Fakat film üzücü bir şekilde bir dönem yasaklarla karşılaşmış, ancak ödüllerin ardından yerli izleyici ile buluşabilmiştir. 1964 yılında Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülünü kazanan Susuz Yaz, 61. Cannes Film Festivali’nin “klasik filmler” bölümünde gösterildi. Gösterimden önce filmin tanıtımını Fatih Akın yaptı.

Arif V 216 izle

Uzayda 1960'lara doğru yol alan Arif, insan olma hayali kuran robot arkadaşını ve dünyayı karanlık bir gelecekten kurtarmalıdır. (13 yaş ve üzeri için uygundur)

Av Mevsimi izle

Cinayet masasındaki tecrübesi nedeniyle Avcı lakabının hakkını veren Komiser Ferman ile adı deliye çıkmış İdris baba-oğul kadar birbirine yakın iki polistir. Aralarına antropoloji mezunu bir çömez olan Hasan katılmıştır. Üçü öldürülen genç bir kızın katilini bulmakla görevlendirilir. Soruşturma sırasında uyuşturucu ticaretinden zengin bir işadamına kadar farklı insanlarla karşılaşacak bu üç polisin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Kaybedenler Kulübü izle

Tartışmalı radyo programları kültürel bir fenomen hâline gelince, alternatif bir yayınevi sahibi ve bir plak koleksiyoncusu, varoluşsal krizle başa çıkmalıdır. (16 yaş ve üzeri için uygundur)

İncir Reçeli izle

Masal gibi başlayan ve sonunda trajik bir olaya sürüklenen hikayesiyle 'İncir Reçeli', Aytaç Ağırlar'ın ilk yönetmenlik denemesi. Televizyon için skeç programları yazarak hayatını kazanan Metin’in en büyük isteği, yazdığı senaryolardan birinin filme çekilmesidir. Fakat senaryoları sürekli yapımcılar tarafından geri çevrilen Metin, yine böyle bir olayın akşamında gittiği barda Duygu ile tanışır. Metin zil zurna sarhoş olan bu kıza evini açar, fakat ertesi sabah uyandığında kısacık bir not bırakan Duygu çoktan evi terk etmiştir.

Ayla izle

1950 yılında Kuzey Kore, Güney Kore' ye saldırdığında Birleşmiş Milletler' in yaptığı yardım çağrısı sonucu Türkiye, Kore'ye bir tugay gönderir. Her şey gönderilen tugayın içindeki askerlerden birisi olan Süleyman Astsubay'ın savaş meydanında annesi babası öldürülmüş küçük bir kız bulmasıyla başlar. Süleyman Astsubay bulduğu 5 yaşındaki küçük kıza ay gibi yüzü olduğu için Ayla ismini verir. 15 ay boyunca Ayla'nın bakımını üstlenen Süleyman Astsubay'ın artık Türkiye' ye dönmesi gerekmektedir. Ayla'yı bırakıp gitmek istemeyen Süleyman, Ayla'yı Türkiye'ye götürmek için birçok yolu dener ancak bir türlü Kore yasalarını aşıp Ayla'yı Türkiye'ye dönerken yanına alamaz. Savaş günlerini geride bıraktıktan 60 yıl sonra Ayla ve Süleyman tekrar bir araya gelirler. Film, Türkiye'nin 2018 Oscar aday adayı olarak seçildi.
Günün Filmi
Prey izle
7.2
2022 filmleri izle

Yeni Filmler

Prey izle
7.2 2022 filmleri izle
Jurassic World: Hâkimiyet izle
5.9 2022 filmleri izle
The Black Phone izle
7.1 2022 filmleri izle
The Sandman izle
8.6 2022 filmleri izle
Carter izle
5.1 2022 filmleri izle
Yapay Zeka Film Önerileri
Archiveizle
Archive 81 1.Sezon izle
on

Katil Kim? izle
on

Koleksiyon izle
on
Son Yorumlar
Seehdfilm, 9 saat önce
:D Siz her yazdığınızda kontrol edeceğim
Mees, 14 saat önce
:))) nerdeyse her gün geliyorum elbet bir gün çıkacak
Seehdfilm, 6 gün önce
Hocam ileri geri sarma özelliği eğer baktığım gibi ise SeeHD player seçenegimizde zaten mevcut 10 saniye olarak ileri alabiliyorsunuz videoları ayrıca SeeHD player da direk sol tarafda cosmos seçeneğine tıklayıp ekranı da yanınızda herhangi bir akıllı tv vs varsa yansıtabiliyorsunuz bilginiz olsun.
Seehdfilm, 6 gün önce
Sürekli kontrol ediyorum daha Türk sitelerinde doğru düzgün bu görüntü kalitesinde film bile yok onu geçtim henüz Türkiye de vizyona girmedi artık ingilizceyi falan geçtim arapça dil bile araştırıyorum :) bir şekilde çevirir veririz diye ancak cidden sadece fragmanlara ait altyazılar mevcut en kısa zamanda umuyorum ki başka dilden de olsa çevirisini yapıp veririz.


Film izle| full hd film izle| hd film izle| 2022 filmleri izle| Aksiyon filmi izle| Bilim kurgu filmi izle| Fantastik Filmler izle| Korku Filmleri izle| Netflix Filmleri izle|